naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – září 2018

- Slavnostní otevření lávky - Sportovní třídy 2. A a 2. B se zúčastnily slavnostního otevření lávky během. Jako první dorazil do cíle Štěpán Biskup z 2. B, který s velkým náskokem roztrhl cílovou pásku. K vítězství mu pogratulovala také olympionička Kateřina Neumannová.
- Dějepisná soutěž na ZŠ Jana Husa – Naši školáci z prvního i druhého stupně se každoročně účastní dějepisné soutěže na ZŠ Jana Husa v Písku. Děti soutěží ve skupinách napříč věkové kategorii od 1. do 9. třídy. Všem dětem za účast moc děkujeme!
- Výlet na Jarník – krásnou vycházku na Jarník si udělala třída 3. C, která se v přírodě orientovala podle mapy, dokázala určit světové strany a vyplnila výukové listy o podzimní přírodě. Závěrem si děti opekly buřty a badatelsky orientovanou procházku si patřičně užily.
- Světový den první pomoci – pod záštitou Červeného kříže si mohli naši žáci vyzkoušet poskytnutí první pomoci na reálně namaskovaných stanovištích jako je například autonehoda, pád z kola či z in line bruslí. Děti se dozvěděly spousty užitečných informací jak postiženým pomoci a hlavně si mohly vše prakticky zkusit.

Mgr. Markéta Jiříková


 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být