1. stupeň – září 2018

- Slavnostní otevření lávky - Sportovní třídy 2. A a 2. B se zúčastnily slavnostního otevření lávky během. Jako první dorazil do cíle Štěpán Biskup z 2. B, který s velkým náskokem roztrhl cílovou pásku. K vítězství mu pogratulovala také olympionička Kateřina Neumannová.
- Dějepisná soutěž na ZŠ Jana Husa – Naši školáci z prvního i druhého stupně se každoročně účastní dějepisné soutěže na ZŠ Jana Husa v Písku. Děti soutěží ve skupinách napříč věkové kategorii od 1. do 9. třídy. Všem dětem za účast moc děkujeme!
- Výlet na Jarník – krásnou vycházku na Jarník si udělala třída 3. C, která se v přírodě orientovala podle mapy, dokázala určit světové strany a vyplnila výukové listy o podzimní přírodě. Závěrem si děti opekly buřty a badatelsky orientovanou procházku si patřičně užily.
- Světový den první pomoci – pod záštitou Červeného kříže si mohli naši žáci vyzkoušet poskytnutí první pomoci na reálně namaskovaných stanovištích jako je například autonehoda, pád z kola či z in line bruslí. Děti se dozvěděly spousty užitečných informací jak postiženým pomoci a hlavně si mohly vše prakticky zkusit.

Mgr. Markéta Jiříková