naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – prosinec 2018

Divadelní představení Legenda o hvězdě v divadle Fráni Šrámka - žáci prvních a druhých tříd se potěšili příběhem narození Ježíška za doprovodu krásných koled. Dětem se hudební představní líbilo a rovněž ocenily stát se hlavními aktéry postav na jevišti.

Vánoční zpívání v tělocvičně – o krásný závěr roku se postaraly paní učitelky z pěveckého sboru na prvním stupni, kde naše děti a jejich nejbližší se naladily na vánoční svátky. Krom písní jsme si užili přednes několika básní a vyhlásili jsme výherce výtvarné soutěže Vánoce před 100 lety. 

Návštěva Mikuláše, čerta a anděla – s napětím jsme ve škole očekávali skupinku mocností nebeských i pekelných. Hodné děti obdržely sladké dárečky, ti zlobivější zazpívali či přednesli nějakou báseň a na závěr Mikuláš všem požehnal. 

Sportovně vědomostní den – každoroční prima akce, kdy děti po skupinkách plní sportovní a vědomostní úkoly. Krom toho, že společnými silami vyluští heslo a dostanou odměnu za správné řešení, učí se pracovat v týmu, naslouchat si a odpovědnosti za skupinu.

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být

Školní program