Ze života školy


1. stupeň – leden 2019

Jednodenní lyžařský kurz na Javorníku – všechny první třídy se zúčastnily lyžařského kurzu na šumavském Javorníku, kde společně odstartovaly sjezdařské dovednosti. Děti jsou velmi šikovné a už se těší na další společné zážitky na svahu. 

Návštěva Městské knihovny v Písku – malí čtenáři pravidelně chodí do knihovny a tentokrát si vybírali knihy na čtenářské dílny. Děti moc rády navštěvují knihovnu a paní knihovnice v dětském oddělení. 

Veselá školička – přípravné hodiny veškerého zaměření od českého jazyka po sportovní aktivity si zkouší malí předškoláci. Sbírají první zkušenosti o tom, jak škola vypadá, co se tam učí a co se od nich očekává. Těší nás velký zájem.

Předání mokrého vysvědčení – zdárný konec plavecké výuky mají za sebou třídy 2. C a 3. A., které absolvovaly deset lekcí plavání na plaveckém stadionu v Písku. Děti se naučily plavat či zdokonalily své dovednosti. Moc se jim ve vodě líbilo. 

Bruslení – pravidelně navštěvujeme zimní stadion, na kterém se s pány trenéry učíme bruslit. Vidíme velké pokroky, které už děti udělaly. Chodíme bruslit rádi a máme z toho radost. 

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být