naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – leden 2019

Jednodenní lyžařský kurz na Javorníku – všechny první třídy se zúčastnily lyžařského kurzu na šumavském Javorníku, kde společně odstartovaly sjezdařské dovednosti. Děti jsou velmi šikovné a už se těší na další společné zážitky na svahu. 

Návštěva Městské knihovny v Písku – malí čtenáři pravidelně chodí do knihovny a tentokrát si vybírali knihy na čtenářské dílny. Děti moc rády navštěvují knihovnu a paní knihovnice v dětském oddělení. 

Veselá školička – přípravné hodiny veškerého zaměření od českého jazyka po sportovní aktivity si zkouší malí předškoláci. Sbírají první zkušenosti o tom, jak škola vypadá, co se tam učí a co se od nich očekává. Těší nás velký zájem.

Předání mokrého vysvědčení – zdárný konec plavecké výuky mají za sebou třídy 2. C a 3. A., které absolvovaly deset lekcí plavání na plaveckém stadionu v Písku. Děti se naučily plavat či zdokonalily své dovednosti. Moc se jim ve vodě líbilo. 

Bruslení – pravidelně navštěvujeme zimní stadion, na kterém se s pány trenéry učíme bruslit. Vidíme velké pokroky, které už děti udělaly. Chodíme bruslit rádi a máme z toho radost. 

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být