1. stupeň – únor 2019

Hokejový zápas Žlutí x Modří – již tradiční zápas našich mladých hokejistů, který se uskutečnil na zimním stadionu v Písku. Nejdříve nastoupili naši mladší žáci a pak hráli starší žáci. Hokejisté předvedli mnoho parádních gólů. Celá škola nadšeně sledovala zápas a fandila. Tyto krásné sportovní okamžiky jsme si moc užili!

Jarní dílny – krásné výrobky si odnesly děti z kreativního dne, kde celý den tvořily. Vyrábění jarních dekorací v malých skupinkách se dětem moc líbilo. Tento rok si například zhotovily závěsný dekorativní věnec, lapač snů, masopustní masku či si vyzkoušely korálkování nebo pečení moučníků.

Výtvarná soutěž – Červený kříž letos slaví 100 let a k tomuto výročí uspořádal soutěž, které jsme se zúčastnily. 3. místo v kategorii mladších žáků obsadili Adam Vyskočil a Štěpán Biskup z 2. B. Vybrané práce jsou možné k vidění ve foyer kina Portyč. Chlapcům gratulujeme!

Mgr. Markéta Jiříková