naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – květen 2019

Zahradní slavnost – letošní zahradní slavnost se opět povedla. Děti si za doprovodu kapely zazpívaly známé písničky a také si zasportovaly v různých soutěžích. Počasí nám přálo a zdravá a sladká svačinka nám krásný dojem z párty jen podtrhla.

Jihočeské zemědělské muzeum Netěchovice – do jihočeské zemědělské Mekky měly možnost nahlédnout třídy 2. B a 2. C. Děti se zde zúčastnily programů, které se zaměřily na výrobu mléka a sýrů nebo programu o pečení chleba. Krom naučných programů si děti prohlédly statek se zvířaty a využily místní hopsárium v podobě balíků ze sena. V Netěchovicích se nám moc líbilo. 

Den mimořádných dopravních situací – v rámci tohoto projektu, jsme měli možnost se setkat s hasiči, kteří nám přiblížili více informací o své práci. Děti si teoreticky i prakticky mohly vyzkoušet své znalosti a prohlédnout si hasičský vůz s veškerým vybavením. Děti byly s hasiči náramně spokojené. 

Projektový den ve Sladovně – třída 2. B se zúčastnila projektu ve Sladovně, který se specializoval na výrobu animovaného filmu. Dětem se projekt vydařil, dokázaly úspěšně zpracovat dva filmy. Již teď se těšíme na další návštěvu!

Kino Portyč – ke konci měsíce jsme se podívali na poutavý film Lego příběh 2, který děti doslova dostal. Děti byly nadšené a tímto zážitkem si oslavily svůj den. 

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být