veřejné zakázky

Tvořivé pracovní dílničky

Ve školní družině si paní vychovatelky pro děti připravily projekt pod názvem „Tvořivé pracovní dílničky“, který proběhl v letošním roce od dubna do října. Na realizaci projektu škola obdržela dotaci 20 000 Kč z Dotačního programu Jihočeského kraje Podpora práce s dětmi a mládeží.
Děti měly možnost prohloubit aktivity zaměřené na tvořivost. V dubnu proběhly přípravné práce, v květnu si děti vyzkoušely práci s drátkem a vytvořily malé dárky pro maminky. V červnu jsme skládali obrázky ze zažehlovacích korálků. Jednotlivé výrobky byly použity na velkoplošnou práci pod názvem “V parku“ a“ Město“.
Po prázdninách na děti čekalo navlékání korálků. Tady musely některé děti projevit velkou trpělivost a zručnost. Odměnou jim byly vlastnoručně vyrobené náramky. Poslední činností na říjen byla zařazena práce s hmotou. Děti měly možnost vyzkoušet, jak se pracuje např. s Fimem nebo samotvrdnoucí hmotou.

Jitka Hynková