Školní družina – říjen 2017

Říjen jsme započali vykrajováním, vytlačováním, modelováním a barvením různých druhů hmot, které jsme získali díky projektu „Tvořivé pracovní dílničky“. Vznikali mušle, netopýři, šneci, duchové, květiny i jiné motivy podle přání dětí. Všem se to povedlo.
Naše třídy se začaly zdobit do listů, s netopýry, duchy, mumiemi a šípkovo-jeřabinovými závěsy.
Venku se ochladilo, padaly listy a začalo foukat. Nastal čas k stavění opevnění, nebo pletení draků z listů. Krásně se venku řádilo.
A řádilo se tradičně i na Strašidelném dni, kdy příšerky, čarodějnice, kostlivci, umrlci a jiná havěť se dali do strašlivého tance a soutěží. My všichni jsme na konci byli vytancovaní a příjemně unavení. Už teď se těšíme na karneval!

My všichni ze ŠD