Školní družina – prosinec 2017

Prosinec byl opravdu úžasný.
Mikulášská družina s krásnými anděly a hrůzostrašnými čerty nezklamala a splnila všechna očekávání nadmíru. Zlobivci se upřímně káli, všichni vzdychali nad krásou andělů a Mikuláš si vyslechl spousty koled. I nadílka byla! Hračky, hry a sladkosti, které děti potěšily.
A pustili jsme se do vyrábění dárečků. Vznikaly stromečky z drátků, ale i z papírů a květináčků, andílci z korálků, různá přáníčka, šili jsme andílky a pytlíčky s levandulí. Nějaké výrobky a přáníčka jsme zanesli i na Charitu, abychom potěšili i dědoušky s babičkami.
Zpívali jsme a hráli s Orfeovými nástroji koledy a proběhla vánoční módní přehlídka, kde mladé slečny vyzkoušely všelijaké oblečení a boty s vysokými podpatky!
Byli jsme ještě před Ježíškem obdarováni – nádherně nám nasněžilo. Krásně jsme si to užili!

KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE VÁM PŘEJÍ

MY VŠICHNI ZE ŠD