naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – prosinec 2017

Již každý rok se na poslední den školy rozezní hlasy školního sboru, aby naladily naše žákyně, žáky a rodiče na nejkrásnější svátky v roce. Sbor si připravil několik krásných koled, k nimž se přidávaly i hlasy obecenstva. Koncert byl nádherný. Opět se těšíme na příští vystoupení v roce novém!
Adventní náladu jsme si zpříjemnili dalším báječným dnem v podání Sportovně vědomostního dne. Celá škola se proměnila v několik stanovišť, kde děti nejen sportovaly a řešily různé úkoly, ale také se učily práci v týmu v různém věkovém složení. Úkolem skupinek bylo pomocí indicií složit správné heslo jako ve známé soutěži Pevnost Boyard. Dětem se den moc líbil a užily si ho!
Na poslední školní den si děti užívaly besídky ve svých třídách. Zpívalo se, tančilo a jedlo cukroví. Některé třídy si udělaly besídku i mezi stupni jako např. 3. A se sešla u stromečku s 8. A, kde si společně popřály krásné svátky a zapěly mnoho koled. Není ani výjimkou, že tu třída navštíví jinou třídu, kdy třeba 5. B navštívila 1. B. 
I v prosinci jsme si krásně zabruslili. Chodíme pravidelně, zlepšujeme se a líbí se nám to! 

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být