veřejné zakázky

1. stupeň – prosinec 2017

Již každý rok se na poslední den školy rozezní hlasy školního sboru, aby naladily naše žákyně, žáky a rodiče na nejkrásnější svátky v roce. Sbor si připravil několik krásných koled, k nimž se přidávaly i hlasy obecenstva. Koncert byl nádherný. Opět se těšíme na příští vystoupení v roce novém!
Adventní náladu jsme si zpříjemnili dalším báječným dnem v podání Sportovně vědomostního dne. Celá škola se proměnila v několik stanovišť, kde děti nejen sportovaly a řešily různé úkoly, ale také se učily práci v týmu v různém věkovém složení. Úkolem skupinek bylo pomocí indicií složit správné heslo jako ve známé soutěži Pevnost Boyard. Dětem se den moc líbil a užily si ho!
Na poslední školní den si děti užívaly besídky ve svých třídách. Zpívalo se, tančilo a jedlo cukroví. Některé třídy si udělaly besídku i mezi stupni jako např. 3. A se sešla u stromečku s 8. A, kde si společně popřály krásné svátky a zapěly mnoho koled. Není ani výjimkou, že tu třída navštíví jinou třídu, kdy třeba 5. B navštívila 1. B.
I v prosinci jsme si krásně zabruslili. Chodíme pravidelně, zlepšujeme se a líbí se nám to!

Mgr. Markéta Jiříková