naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – leden 2018

Hned zkraje ledna k nám zavítal Bovýsek, maskot, jehož děti přímo milují! Přinesl nám spoustu ovoce a zeleniny, zábavných kvízů a drobných dárečků. Už se těšíme na Bovýska napřesrok!
Africké rytmy od skutečných Afričanů jsme si užili v zajímavém výukovém programu. Dozvěděli jsme se mnoho o fauně a flóře nebo také o tom, jak to v africké škole chodí. Nejvíc se dětem líbilo bubnování na bubny, které si i závěrem mohly vyzkoušet a snad úplně největší úspěch sklidilo tančení na způsob afrických bojovníků. Program nás velmi zaujal!
Nechybí ani zpráva ze sportu, naši chlapci se zúčastnili krajského florbalového turnaje, který se konal v Soběslavi. Hoši získali bronzové medaile, na které jsou náležitě pyšní! Reprezentovali nás: Adam Novák (brankář), Matyáš Humeník, Martin Smetana, Vojtěch Bečvář, Jan Ingriš, Antonín Řehoř, Luboš Marek, Vladislav Kůra, Jindřich Král a Jonáš Háb.
Dívky rovněž excelovaly! V okresním turnaji ve vybíjené, získaly nádherné druhé místo! Stříbrné placky si děvčata odnesla ve složení: Marie Strnadová, Kamila Šilhanová, Julie Zedníčková, Karin Čechotová, Nela Vitteková, Kateřina Kultová, Eliška Kašová, Gabriela Cvrková a Adéla Kroupová, Anežka Masáčková, Zdeňka Mžíková, Elena Střízková.

Mgr. Markéta Jiříková

  

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být