naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


2. stupeň – březen 2018

Dne 13. března se žáci sedmého ročníku v rámci předmětu Svět práce účastnili dvouhodinového programu "Zdravá Pětka". Jedná se o celorepublikový vzdělávací program pro děti základních škol, který je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Lektoři Zdravé Pětky seznamují děti na základních školách zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Ve školní kuchyni si pak žáci pod vedením paní lektorky mohli samostatně připravit zdravou svačinu. Jednalo se o tortillu se zeleninou, šunkou a jogurtovým dipem. Všem tato netradiční svačinka chutnala.
Dne 23. března uspořádala naše škola společně s hokejovým klubem IHC Písek hokejové dopoledne, které mělo završit letošní hokejovou sezónu. Na ledě se utkaly dva týmy - Modří proti Žlutým. První část utkání patřila mladším žákům, kteří sehráli zápas na třikrát patnáct minut. Ve druhé části změřili své síly starší žáci, kteří se utkali v duelu rovněž na třikrát patnáct minut. Góly za oba zápasy se sčítaly a konečný výsledek Modří – Žlutí byl 10:10. O vítězi měly nakonec rozhodnout samostatné nájezdy, kde skóroval pouze Matěj Kozák ze žlutého družstva, čímž bylo potvrzeno vítězství Žlutých. Jak mladí hokejisté, tak i fanoušci si celé sportovní dopoledne na zimním stadionu náležitě užili. 
Škaredá středa před Velikonoci patřila na celé naší škole dnu zajímavých a neobvyklých účesů. Někteří, zejména žáci šestých ročníků, se v jejich tvorbě náležitě vyřádili.

Mgr. Magdaléna Hašková

 


 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být