veřejné zakázky

1. stupeň – březen 2018

Hokejový zápas Žlutí proti Modrým – přátelské utkání našich velkých i malých hokejistů, které se konalo na rozloučenou se zimní sezónou na zimním stadionu IHC Písek. Podpořit hochy přišli také žáci z naší školy. Fandili skvěle, protože skóre dopadlo 10:10 a o samotném vítězství Žlutých musely rozhodnout až nájezdy.
Zdravá pětka, program zabývající se zdravou výživou absolvovalo několik tříd. Kolik kostek cukru je v jedné sklenice colového nápoje či co se děje s naším mozkem po požití přesolených brambůrků? Na to dostaly děti odpovědi formou zábavného kvízu. Ovšem nic nepotěší děti tak, jako praktická ukázka, jak si třeba připravit zdravou svačinku.
2. C v muzeu, pořad o velikonocích a velikonoční dílny si užili naši druháčci v Prácheňském muzeu v Písku. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací z Bible a velikonočních tradicích, které patří k největšímu křesťanskému svátku. V dílně si děti vyrobily Moranu a tradiční vytlačovaný perníček. Všem se návštěva moc líbila!

Mgr. Markéta Jiříková