naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – duben 2018

MC Donald´s cup - velkého fotbalového klání se zúčastnili vybraní kanonýři z 1. – 3. tříd v sestavě Jan Kučera, Antonín Kothánek, Matěj Červený, Filip Mašek, Josef Handrejch, Jan Nejedlý, Šimon Turek, Aleksandar Stojkovski, Lucas Krejčí, Matyáš Holas, Theo Gille, Milan Andreas. Hoši obsadili 8. místo z 12 zúčastněných družstev. Větší reprezentanti v kategorii 4. – 5. tříd ve složení Jan Hoffmann, Michal Hronek, Matyáš Bednarčik, Michal Pavlíček, Lubomír Kasal, Filip Kozák, Matyáš Lis, Matouš Čibera, Ladislav Sláma, Jakub Vierer, Jakub Havlina si vykopali 7. místo z 11.
Den Země – ekologicky zaměřená výuka v praxi, která otevírá žákům oči a dveře na místa, kam se běžně nedostávají. Podívali se tak na zoubek např. hřebčinci, čistící stanici či skládce odpadu. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí přímo z místa děje. 
Prvňáčci v Městské knihovně – Co je to knihovna, jak to v knihovně chodí a co se tam dělá, se dozvěděli ti nejmenší z naší školy. Jelikož už umí číst, brzy se s velkou slávou stanou pasovanými čtenáři Městské knihovny. 

Mgr. Markéta Jiříková

 


 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být