1. stupeň – duben 2018

MC Donald´s cup - velkého fotbalového klání se zúčastnili vybraní kanonýři z 1. – 3. tříd v sestavě Jan Kučera, Antonín Kothánek, Matěj Červený, Filip Mašek, Josef Handrejch, Jan Nejedlý, Šimon Turek, Aleksandar Stojkovski, Lucas Krejčí, Matyáš Holas, Theo Gille, Milan Andreas. Hoši obsadili 8. místo z 12 zúčastněných družstev. Větší reprezentanti v kategorii 4. – 5. tříd ve složení Jan Hoffmann, Michal Hronek, Matyáš Bednarčik, Michal Pavlíček, Lubomír Kasal, Filip Kozák, Matyáš Lis, Matouš Čibera, Ladislav Sláma, Jakub Vierer, Jakub Havlina si vykopali 7. místo z 11.
Den Země – ekologicky zaměřená výuka v praxi, která otevírá žákům oči a dveře na místa, kam se běžně nedostávají. Podívali se tak na zoubek např. hřebčinci, čistící stanici či skládce odpadu. Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí přímo z místa děje.
Prvňáčci v Městské knihovně – Co je to knihovna, jak to v knihovně chodí a co se tam dělá, se dozvěděli ti nejmenší z naší školy. Jelikož už umí číst, brzy se s velkou slávou stanou pasovanými čtenáři Městské knihovny.

Mgr. Markéta Jiříková