naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – květen 2018

Zahradní slavnost aneb Dětský den - jsme si užili na naší školní zahradě za doprovodu pěveckého sboru a spousty sportovních a relaxačních stanovišť. Počasí se vydařilo, soutěže se vyvedly a úsměvy na tvářích našich malých školáků nám byly největší odměnou.
Pasování na čtenáře – naši prvňáčci se již stali čtenáři. Kdo jiný je mohl přezkoušet než paní knihovnice v Městské knihovně v Písku. Všichni prvňáčci prošli a vysloužili si za to čtenářský diplom. Kromě prokázání dovednosti čtení děti zhlédly dramatickou ukázku a podílely se na vymýšlení příběhu. Dětem se v knihovně velmi líbilo!
Besip – jak se správně pohybovat na kole v silničním provozu, jakou mají mít cyklisté výbavu a jaké mají dodržovat zásady, to vše se děti dozvěděly zábavnou formou plnou praktických i exhibičních ukázek jízdy na kole od Bezpečnosti silničního provozu ministerstva ČR.
IZS – na Výstavišti v Písku byly ke zhlédnutí všechny složky integrovaného záchranného systému. Na jednom místě jsme si zblízka prohlédli hasičské, policejní a záchranářské vozy. Nejvíce děti ocenily, když se mohly do příslušných vozidel posadit.

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být