1. stupeň – listopad 2019

Divadlo – třetí a čtvrté třídy navštívily divadlo Fráni Šrámka, kde zhlédly představení, Kterak čtyřhlavý drak Yrav Yvolrak pozřel Karla. Příběh o životním postoji k ekologii se proměnil v kulturní zážitek s přidanou hodnotou v podobě třídění odpadu. Divadlo se nám moc líbilo.
Sv. Martin – to není jen legenda o plášti a tradiční husa. U nás žáci ze 4. C pekli svatomartinské rohlíčky. Křupavé a lahodné těsto se jen rozplývalo na jazýčcích našich dětí.
Den stromu – krásnou akci o tom, jak se sází strom, si mohlo vyzkoušet hned několik tříd prvního stupně s Městskými službami v Písku. Děti pomáhaly s celým procesem od vykopávání jámy, přes obalování kmene, až k samému zalévání stromu. Dětem se tato akce moc líbila.
Florbal – žáci pátých tříd nás úspěšně reprezentovali v okresním kole ČEPS CUP ve florbale, kde obsadili krásné druhé místo. Z 5. A nás reprezentovali: Aleš Benák, Lukáš Netušil, Ondřej Jestřáb, Matyáš Holas, Milan Andreas, Jakub Míka, Josef Vittek a Antonín Žák. Michal Suchan a Jakub Pešek z 5. C.

Mgr. Markéta Jiříková

Školní program