naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – listopad 2019

Divadlo – třetí a čtvrté třídy navštívily divadlo Fráni Šrámka, kde zhlédly představení, Kterak čtyřhlavý drak Yrav Yvolrak pozřel Karla. Příběh o životním postoji k ekologii se proměnil v kulturní zážitek s přidanou hodnotou v podobě třídění odpadu. Divadlo se nám moc líbilo. 
Sv. Martin – to není jen legenda o plášti a tradiční husa. U nás žáci ze 4. C pekli svatomartinské rohlíčky. Křupavé a lahodné těsto se jen rozplývalo na jazýčcích našich dětí. 
Den stromu – krásnou akci o tom, jak se sází strom, si mohlo vyzkoušet hned několik tříd prvního stupně s Městskými službami v Písku. Děti pomáhaly s celým procesem od vykopávání jámy, přes obalování kmene, až k samému zalévání stromu. Dětem se tato akce moc líbila.
Florbal – žáci pátých tříd nás úspěšně reprezentovali v okresním kole ČEPS CUP ve florbale, kde obsadili krásné druhé místo. Z 5. A nás reprezentovali: Aleš Benák, Lukáš Netušil, Ondřej Jestřáb, Matyáš Holas, Milan Andreas, Jakub Míka, Josef Vittek a Antonín Žák. Michal Suchan a Jakub Pešek z 5. C.

Mgr. Markéta Jiříková


 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být

Školní program