naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – prosinec 2019

Techmánie – do experimentální stanice pro zvídavé v Plzni dorazily naše páté třídy. Zábavným způsobem se děti učily a objevovaly zákony astronomie, fyziky, chemie, matematiky i biologie. Cílem návštěvy bylo vytvořit si osobní vztah k těmto exaktním vědám hravou formou.
Mikulášská – i k nám do školy dorazila kolona nebeských i pekelných mocností. Třídy si nachystaly krásné básničky či písničky a andělé jim za to udělili sladké svačinky. Hříšníci byli „potrestáni“, ale slíbili, že se příště polepší.
Veselá školička v tělocvičně – Žáci pátých tříd spolu s paními učitelkami připravili pro budoucí prvňáčky hodinu tělesné výchovy. Ve velké tělocvičně tak předškoláci strávili svou první vyučovací hodinu. Tělocvik nabytý hry, herními prvky a překážkami se dětem velmi líbil. Těšíme se na další shledání. 
Jarmark a zpívání na náměstí – letos prvně měla naše škola možnost zúčastnit se charitativní akce a podpořit tak dobrou věc. Naši žáci a učitelé školy vytvořili krásné výrobky, které se na náměstí prodávaly. Souběžně s prodejem zazpíval na velkém náměstí školní sbor, který tak posluchačůmzpříjemnil dobu adventu. 
Školní vánoční zpívání a školní výtvarná soutěž – rozloučení s posledním školním dnem roku 2019 pro nás zajistil školní sbor, který pro všechny děti prvního stupně zazpíval vánoční koledy. Hudební pásmo jsme si hezky užily a ještě jsme ocenily nejlepší výtvarníky prvního stupně v naší vánoční soutěži. První místo obsadila Julie Gutu z 5. B, druhé místo Eliáš Kautzký ze 4. C a třetí místo Margad Enkhamdanam ze 2. C. Na náměstí reprezentovala Kamila Střízková.

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být

Školní program