naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


1. stupeň – říjen 2019

Ekoparlament ve Slepičích horách – žáci prvního i druhého stupně vyjeli na třídenní exkurzi do Slepičích hor. Cílem bylo ne jen ekologicky smýšlet, ale také se pobavit, utužit partu a zažít něco nového.
Filmový Písek – o filmovém festivalu jsme měli možnost zhlédnout film Dumbo. Příběh malého slona se nám tuze líbil. Těšíme se na další ročník festivalu a na skvělou projekci!
5. A a 5. B ve Vodní elektrárně v Písku – v rámci předmětu Vlastivěda navštívily děti Vodní elektrárnu. Exkurze byla velmi poučná a dětem se v elektrárně líbilo. 
5. B ve Sladovně – novou interaktivní výstavu Gól navštívila třída 5. B. Děti si zážitkově prošly výstavu od začátku kariéry fotbalisty a to tedy od plácku až po velký stadion. Dětem se výstava moc líbila a už se těší na další.
Halloween – oblíbený svátek halloween si děti užily ve strašidelném duchu. Čekala na ně strašidelná matematika i bláznivý český jazyk. Krom výuky se také hlasovalo o nejlepší masku a také jsme si pochutnávaly na úžasných čarodějných dobrotách.

Mgr. Markéta Jiříková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být