1. stupeň – říjen 2019

Ekoparlament ve Slepičích horách – žáci prvního i druhého stupně vyjeli na třídenní exkurzi do Slepičích hor. Cílem bylo ne jen ekologicky smýšlet, ale také se pobavit, utužit partu a zažít něco nového.
Filmový Písek – o filmovém festivalu jsme měli možnost zhlédnout film Dumbo. Příběh malého slona se nám tuze líbil. Těšíme se na další ročník festivalu a na skvělou projekci!
5. A a 5. B ve Vodní elektrárně v Písku – v rámci předmětu Vlastivěda navštívily děti Vodní elektrárnu. Exkurze byla velmi poučná a dětem se v elektrárně líbilo.
5. B ve Sladovně – novou interaktivní výstavu Gól navštívila třída 5. B. Děti si zážitkově prošly výstavu od začátku kariéry fotbalisty a to tedy od plácku až po velký stadion. Dětem se výstava moc líbila a už se těší na další.
Halloween – oblíbený svátek halloween si děti užily ve strašidelném duchu. Čekala na ně strašidelná matematika i bláznivý český jazyk. Krom výuky se také hlasovalo o nejlepší masku a také jsme si pochutnávaly na úžasných čarodějných dobrotách.

Mgr. Markéta Jiříková