naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


2. stupeň – říjen 2018

Říjen letošního roku byl mimořádně teplý a slunečný. Děti pracovaly na školní zahradě, pomohly s jejím podzimním úklidem, shrabaly listí a začaly ji pomalu připravovat na zimu.
Začátkem měsíce se ve škole konal hudební pořad „Hudba školám“, který byl zaměřen na folkovou hudbu. Žáci si mohli poslechnout písničky folkových umělců Wabiho Daňka, Jaromíra Nohavici, Karla Plíhala a dalších představitelů tohoto hudebního žánru. Dětem se hudební vystoupení líbilo a společně s umělci si i hlasitě zazpívaly.
Před podzimními prázdninami probíhal na naší škole jako již každoročně Halloween. Někteří žáci i učitelé strávili celý den v hrůzostrašných kostýmech a maskách. Tuto akci uvítali především žáci šestých ročníků, kteří si tento den náležitě užívali.
Poslední říjnový den navštívili žáci druhého stupně činoherní anglicko-české představení Jack & Joe, které se konalo v Divadle Fráni Šrámka. Anglické rozhovory ve hře byly srozumitelné a jejich náročnost přiměřeně odpovídala probrané látce v hodinách anglického jazyka. Děti toto představení hodnotily převážně kladně, bylo srozumitelné a užitečné.

Mgr. Magdaléna Hašková
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být