naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek




 

Ze života školy


2. stupeň – prosinec 2018

Prosinec byl plný rozmanitých aktivit. V úterý 4. prosince navštívili žáci osmých tříd naší školy Střední průmyslovou školu a Vyšší odbornou školu ve Volyni. Tématem prohlídky byly obnovitelné zdroje. Nejdříve absolvovali interaktivní přednášku, kde se dozvěděli o všech možnostech obnovitelných zdrojů a o tom, jak je škola energeticky soběstačná. Poté si sami mohli vyzkoušet termokameru, auto poháněné vodíkem nebo princip fungování solárních panelů. V dílnách školy bylo možno pozorovat a vyzkoušet si, jak fungují jednotlivé stroje. V závěru celé prohlídky byly představeny jednotlivé studijní obory. Výlet do Volyně se žákům velmi líbil.
Následující den patřil na naší škole mikulášské nadílce. Žáci a žákyně z devátých ročníků se převlékli do masek a navštívili žáky na prvním stupni. Ti, kteří se celý rok snažili, byli Mikulášem obdarováni sladkou odměnou.
Závěr roku patřil jako již v předchozích letech sportovně-vědomostnímu dnu Pevnost Boyard. Stejně jako minulý rok se plnily různé vědomostní a sportovní úkoly v týmech. Členové týmů byli rozděleni podle různého věku. Cílem bylo získat indicie, které byly nezbytné k vyluštění konečné tajenky.

Mgr. Magdaléna Hašková


 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být

Školní program