naše logo

menu

úvodní stránka
kontakty
o nás
dokumenty
sdružení rodičů
školní poradenství

projekty

program Ekoškola

3. mateřská škola
6. mateřská škola
školní jídelna
pronájem
stravovací služby
fotogalerie
ze života školy
úspěchy žáků
kroužky
školská rada
mládežnický hokej
mládežnický fotbal
ochrana osobních údajů
napište nám
autor stránek
 

Ze života školy


Školní družina – březen 2019

První březnovou akcí, na kterou se děti vždy velmi těší, byl maškarní karneval, kde si všichni mohli především zatančit a zasoutěžit, všemožně si páteční odpoledne užít. Akce se podařila.
V průběhu měsíce si děti také prověřily, jaké mají ve svých hlavičkách vědomosti. Utkaly se mezi třídami v ročnících v soutěži „A co mozeček“. Jak to dopadlo?

o Z 1. tříd se na 1. místě umístilo pětičlenné družstvo třídy 1.C. (Adélka Kyralová, Dominika Benreiterová, Markétka Schneiderová, Terezka Ťoupalová a Matěj Walter).

o Z 2. ročníků nejlépe dopadlo družstvo třídy 2.C. (Vít Sumerauer, Jakub Maderák, Vanesska Neubauerová,Filip Zahrádka a Valérie Tichavová).

o Ve 3. třídách nejlépe v soutěži dopadlo družstvo třídy 3.A. (Matěj Pinkas, David Kostohryz,Jiří Hrbek,Lucie Hemberová a Ilona Matašovská).

o Za čtvrté třídy třída 4.C. (Magdaléna Kolářová, Simona Drechselová, Jakub Pešek a Jakub Novák).

Všem držitelům 1. míst blahopřejeme!

Další akcí, na které se děti ŠD podílely, byla výroba dárečků pro budoucí prvňáčky k zápisu. Šikovná děvčata, mnohdy i pár chlapců, vytvářeli z korálků barevné princezny, koníky nebo různé kytičky. Stihli jsme si ještě umotat ovečky a ušít kočičky. Doufáme, že malá pozornost naše budoucí nové žáčky potěší. Pěkné jarní počasí si celá školní družina užívala hrami na školním hřišti nebo výstavišti.

My všichni ze ŠD
 

úřední e-deska

úřední e-deska

Britské centrum JU

Ekoškola

Nenech to být