1. stupeň – Květen 2024

Vojenská a hasičská technika ve Strakonicích – čtvrťáci navštívili letiště ve Strakonicích, kde se konala prohlídka vojenské a hasičské techniky. Děti si mohly exkurzi zpříjemnit střílením nebo hodem granátem na cíl. Exkurze se dětem velmi líbila.
Exkurze na vodňanských rybnících – 3. B se vydala prozkoumávat vodňanské rybníky v rámci přírodovědné exkurze. Žáci zkoumali život v rybníce i mimo něj. Děti byly nadšené.
Hasiči – druhé ročníky se byly edukovat u hasičského záchranného sboru. Děti si prohlédly vozy, podívaly se po celé stanici a načerpaly plno užitečných informací. Exkurze se báječně vydařila.
Sportovně–jazykový kurz – 4. – 5. třídy se zúčastnily pětidenního Sportovně-jazykového kurzu na Štědroníně. Krom výuky angličtiny děti sportovaly, plavaly nebo si udělaly výlet na nedaleký hrad Zvíkov. Kurz se báječně povedl a děti už se nemůžou dočkat dalšího!
Přírodovědně-turistická exkurze – 2. třídy podnikly třídenní přírodovědně-turistickou exkurzi do Štěkně, kde měly nabitý program na téma kovbojové. Děti se už těší na další ročník!

Mgr. Markéta Makovcová