Školní družina – Květen 2022

byl plný tvoření a aktivit. Začali jsme šitím srdíček a výrobou přání k svátku maminek.
Pokračovali jsme v tvoření krásných klíčenek, barevných zápichů a stihli jsme i žabičky z papíru, ptáky na provázku a myšičky ze skleniček a polystyrenových vajíček.
Také jsme se vrhli na sportovní soutěže – Fotbalový král a Švihadlová královna. Soutěžilo se ve všech ročnících a adept na Fotbalového krále musel umět velmi dobře střílet na bránu z místa i s rozběhem a dát největší počet „nožiček“. Účastnice soutěže Švihadlová královna to měly lehčí. Musely „pouze“ umět velmi dobře skákat přes švihadlo.
Soutěže začaly ve svých družinách za svou třídu a postupovalo se do užších kol až do finále. Šálu fotbalového klubu, náramek a kartičky fotbalistů s podpisem získali tito králové – 1 ročník-L.Porteleky, 2. ročník- J. Šíp, 3. ročník -M. Červený, 4. ročník- N. Lukachuk
Sladkost, glitrové tužky a samozřejmě korunku získaly tyto královny: 1. ročník- N. Šafránková, 2. ročník – M. Birsan, 3. ročník -N. Bryndová, 4. Ročník – E. Duchoňová
Všem gratulujeme!
A aby toho nebylo málo, začali jsme s novým projektem – Malý umělec. Nejprve jsme doslova vyuzlíkovali polštáře a šili zvířátka v rámci – Práce s textilem a namalovali pestrobarevné obrázky – vodovo-voskovou technikou.
Květen byl velmi pestrý. Těšíme se na červen!

My všichni ze ŠD